Bize Sorun
 
 
 
 
Sıkça Sorulan Sorular
Sitenize Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim ?
Evet. Sitemize üye olmadan alışveriş yapabilmeniz mümkündür.
Sitenize Üye olmak ücretli midir?
Sitemize Üye olabilmek için herhangibir ücret ödemeniz gerekmemektedir.
Şifremi unutum, ne yapmalıyım?
Şifrenizi unuttuysanız şifremi unuttum  sayfamızdan Şifre Hatırlatma Servisimizi kullanabilirsiniz.
Siparişim kaç günde elime ulaşır?
Sitemizden Saat 15:00'a kadar verdiğiniz siparişleriniz aynı gün kargoya teslim edilir. Kargoya teslim edilen siparişleriniz ortalama 1-5 iş günü içerisinde elinize ulaşmış olur.
ÖDEME- Sitenizden Kredi Kartı ile Alışveriş Yaparken Güvende miyim?
Sitemizden yapacağınız tüm alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerli olup kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanmaktadır. Ödeme bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada SSL sertifikası. Bu sayede hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceği garanti altındadır. 
İade ve Garanti Şartları
1-. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde 0 424 275 2697 nolu telefonumuzu arayarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz. Bu kapsamda geri göndereceğiniz ürünler için herhangi bir “kargo bedeli” ödemezsiniz.
2-İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.
3-.Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:
·         Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler,
·         Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan özel ürünler,
·         Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,
4.Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dahilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ürün ile birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekmektedir. Gönderilmemesi halinde iade talebi reddedilecektir.
5.Ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır: